Mekanlar

1983 BEYOĞLU ÇİKOLATA&KAHVE

Yazar :  | 

Bana göre Antalya’nın en güzel cadderinden biri Işıklar caddesidir. Bir kaç yıl önce bu cadde üzerinde bulunan 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’de blogger arkadaşlarımla buluşmuştuk. Sevgili Selin Günsev ile Şekersiz Çikolata Workshop’u yapmıştık. Çok keyif almış ve mutlu ayrılmıştık.

Mekan sahibi sevgili Seda hanım güleryüzü ve muhteşem enerjisi ile beni çok etkilemişti. Eee tabi sonrasında kahve içmeye hep Seda’nın yanına gittim geldim.

O zamandan bu zamana 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve büyüdü bir sürü franchising verdi. Antalya’da ve Türkiye’nin bir sürü şehrinde kahve severlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor.

Cumartesi günü de Minik Şefler Kendi Çikolatalarını Yapıyor Workshop’u için Merkez Ofis’e (Beyaz Dünya Karşısı) gittim. Bir yandan birbirinden tatlı ve akıllı miniklerin yaptığı çikolataları yerken bir yandan da kahve ve çikolata denizinde zevkle yüzdük.

Seda’yı ve arkadaşlarımı görmek için bahane olsun istedim ama damağımdaki lezzet şöleni beni saatlerce mutlu etti.

Şimdi size biraz da 1983 Beyoğlu Çikolata & Kahve’den bahsetmek istiyorum. Beyoğlu’nun tarihi çikolatasını kahve ile bulusturan marka yaptığı ar-ge çalışmaları sonucunda; katkısız, el yapımı, doğal ürunlerini kendilerine özgü butik konseptleriyle çikolata severlere sunuyor. İpek yapılı, zarif, beyaz, akışkan tatlı, kırma Beyoğlu çikolatası gibi çok genis bir ürün yelpazesine sahip olan marka farklı sunumlarla hem göze hem de damak zevkine hitap etmeye devam ediyor. En kısa sürede ziyaret edip, ürünleri bir de kendiniz denemelisiniz 😉

bir görüş bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir