Güzellik Bakım

BABY FACE BEAUTY NEDİR? NASIL UYGULANIR?

Yazar :  | 

Evvveeetttt yaz boyunca güneş, deniz, nem derken haliyle cildimiz yıprandı. Sonbaharın gelmesiyle birlikte cilt bakım çalışmaları için en uygun dönem. Uygulanan işlemler sonrasında cildimizin güneş görmemesi gerektiğinden vakit tamamdır. Gerçi biz Antalya’da hala denize giriyoruz ama artık cildi güneşten korumak daha kolay oluyor. Tabii siz yine de biraz daha beklemek isteyebilirsiniz. 🙂

Antalya’nın en tanınmış doktorlarından Sn. Kubilay Yücel‘e rica ettim ve hepimiz için çok merak edilen bir uygulama hakkında bilgi aldım. Bebek gibi bir cilde sahip olmak herkesin hayali ve Baby Face uygulaması da oldukça popüler. İşte size tüm detaylar…

Baby Face Beauty nedir?

Baby Face Beauty; Lutronic firması tarafından üretilen 1927 nm dalga boyuna sahip LASEMD Thulium Lazer sistemi ile yapılan bir cilt bakım ve yenileme sistemidir. Bu sistemde Lazer ışınları ile deride mikro-kanallar açılmakta ve kişinin sorununa göre seçilen C vitamini; A vitamini; Tranexamicacid; Resveratrol; Kök hücre içeren nano partiküküllü Lasemd ampulleri cilde yedirilmektedir. Böylece hem lazerin etkisinden hem de ampullerin antioksidan; antiaging ve aydınlatıcı-parlatıcı etkisinden faydalanılmaktadır.

Baby Face Beauty’nin diğer bakımlardan farkı nedir?

– Öncelikle tedavi süresinin kısa olması ( 5-6 dakika toplam süre)

– Ağrısız bir yöntem olması sebebiyle anestezi ihtiyacı olmaması

– Kısa süreli bir kızarıklık olması nedeniyle kişinin günlük yaşamına hemen dönmesi.

– Hem lazerin etkisi hem de kullanılan kozmesötiklerin ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, içten dışa doğru iyileşmeyi hızlandırır.

Baby Face Beauty nasıl yapılır?

Kişinin Hekimi tarafından konsülte edilmesinin ardından seçilen Lazer moduyla cilde Lazer uygulanır, bu arada cildin sorununa göre seçilen uygun farmesötik ürün (LASEMD Ampülleri) hazırlanır, 4-5 dakikalık Lazer uygulamalarının ardından ürün fırça aracılığı ile cilde yedirilir, LASEMD kremi veya maskesi uygulanır, kişi eve gönderilir.

Baby Face Beauty hangi amaçlar için kullanılabilir?

– Ciltte beyazlatma

– Parlatma

– Kırışıklık azaltma

– Antiaging

– Melasma

– Pigment azaltılması

– Cilt gevşekliği

– Skar azaltma

– Dekolte bakımı

– Boyun gençleştirme

– Saç tedavilerinde

Baby Face Beauty kaç seans uygulanmalıdır?

Kişinin cildindeki sorununa bağlı olarak 1-2 hafta aralıklarla 3-5 seans uygulanabilir. Tek seans bile sonuçları açısından oldukça tatminkardır.

bir görüş bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir