Mekanlar

FAVORİ LEZZETLER EKİBİ ANTALYA’NIN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİ

Yazar :  | 

Bildiğiniz gibi Milliyet Gazetesi Favori Lezzetler ekibi yazarlarından birisiyim ve aynı zamanda Antalya temsilcisiyim. Biz Favori Lezzetler ve Favori Mekanlar ekibi olarak 4 gün boyunca deyim yerindeyse Antalya’nın altını üstüne getirdik. Vakit kısıtlılığı sebebiyle davetlerine icabet edemediğimiz mekanlar da oldu ama onlara da bir sonraki turumuz için sözümüz söz 😉 Antalya temsilcisi olarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Gurme şeflerimiz ve yazarlarımızla gezdiğimiz mekanları tek tek anlatıp sizlerle paylaşacağım. Özellikle sevgili Haldun Tüzel ve Çok Gezen Gurme Akif Budak ve bizlerle olan tüm arkadaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Eylemlerimiz devam edecek…

Uçaktan iner inmez ekibi ayağının tozu ile Zilli Öküz Homemade Burger ‘e getirdik. #yerliyseyeriz mantığı ile harekete geçmişler. Kendilerine özel soslarıyla, kendi reçeteleri olan ekmek ve hamburger etlerini denemenizi kesinlikle #tavsiye ederim.

Ben özellikle #salsa soslu olan #burger e bayıldım. Antalya’da ve bir çok şehirde şubesi olan Zilli Öküz öğrencilerin de gözdesi olmuş durumda. Mekan gezilerimizi yazmaya devam edeceğim. 

Adres: Kültür mah. 3805 sk. No:27/A Kepez ANTALYA

Tel: 0242 221 53 53

bir görüş bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir